23 Kasım 2010 Salı

Mixx Awards 2010 ödülleri sahiplerini buluyor

Dijital reklamcılığın en iyilerinin, sektöre ve hizmet ettikleri markalara kattıkları artı değerleri tescilleyen Mixx Awards 2010 ödülleri 25 Kasım Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Otel’de sahiplerini bulacak.
IAB Amerika’nın lisansıyla ilk kez bu yıl düzenlenen Mixx Awards (Marketing Intelligence and Excellence), sektörün alışılagelmiş yarışmalarının aksine interaktif reklam kampanyalarını performanslarıyla birlikte değerlendiriyor. Ajansla reklamverenin birlikte katıldığı yarışmada stratejiden yaratıcı çalışma ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne (ROI) kadar tüm iletişim katmanları ele alınıyor, puanlanıyor. Kazanan çalışmalar arasından uygun nitelikte olanlar, yarışmanın Avrupa ayağı olan Mixx Europe’a katılmaya hak kazanıyor.
Mixx Awards, marka farkındalığı, doğrudan pazarlama, ürün lansmanı, marka siteleri, çapraz mecra entegrasyonu, dijital entegrasyon, mobil platformlar, sosyal pazarlama, oyunlar, ev dışı interaktif dijital reklamlar, markalı içerik, B2B, kar amacı gütmeyen hizmetler olmak üzere 13 farklı kategoriyi kapsıyor. Bu yıla mahsus olmak üzere Mixx'in jürilik görevini IAB Yönetim Kurulu üstlenecek. Böylece çalışmalar ajans, reklamveren ve yayıncı gibi dijital dünyanın tüm taraflarının temsil edildiği bir jüri tarafından değerlendirilmiş olacak.MİXX AWARDS 2010  KAYNAK : MEDİACAT ONLİNE

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ÇOK OKUDUK BİRAZ GÖZ DİNLENMESİ YAPALIM

SOR VE CEVABINI ÖĞREN BİLMEDEN GEÇME